Na sprzedaż dom 90m2 w zabudowie bliźniaczej niedaleko Oleśnicy.

Domy · Na sprzedaż
 150.000 PLN  
Nieaktualne

Na sprzedaż poniemiecki dom 90m2 w odległości 15 km. od Oleśnicy, w zabudowie bliźniaczej z dużą działką ok. 2100 m2 oraz budynkami gospodarczymi.

W miejscowości znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy, kościół, przystanek autobusowy oraz transport dla dzieci do szkoły podstawowej w sąsiedniej miejscowości.

Prosty dojazd z Wrocławia drogą nr 8.

Do Stradomii Wierzchniej, w której znajduje się zalew o funkcji rekreacyjno-wypoczynkowej, jest tylko 9km. W bezpośrednim sąsiedztwie zalewu jest arboretum leśne.

Nieruchomość może być przeznaczona do zamieszkania lub do prowadzenia działalności gospodarczej. Bliźniak został ocieplony, a elewacja i dach wyremontowany, wnętrze zaś jest w trakcie remontu (zrobiona łazienka i kuchnia). Na terenie działki znajdują się również trzy budynki gospodarcze o powierzchni 65m2, 90m2 oraz 180m2 w stanie dobrym, doskonale nadające się np. do prowadzenia warsztatu lub innej nieuciążliwej działalności.

Ogrzewanie piecem na paliwo stałe z zasobnikiem, instalacja elektryczna częściowo wymieniona, okna pcv, na podłodze w kuchni i łazience kafle, położona nowa posadzka, pozostała część domu do wykończenia.

Dom składa się z:

– piwnicy – ok. 20m2,

– parteru – przedpokój ok. 8m2, salon 36m2, kuchnia ok. 10m2, łazienka 6m2,

– poddasza – otwarty pokój oraz sypialnia.

Cena 150000 PLN.

Zapraszam na prezentację!

Lokalizacja

56-500 Stradomia Wierzchnia, Polska

Agent

Gracjana Mikita

Wratislavia Nieruchomości

530781010

Kontakt

Message has been sent successfully.

Similar Properties (15)